Partnerzy

Partnerzy

Raków Częstochowa

Od lat z dumą wspieramy RAKÓW CZĘSTOCHOWA

zdobywcę piłkarskiego Pucharu Polski a także klub SKRA Częstochowa obecnie jednego z najmocniejszych klubów w pierwszej lidze!

Chcemy być z Rakowem i cieszyć się wspólnie jego sukcesami. Ostatnie osiągnięcia pokazują, że decyzja o głębszej współpracy jest słuszna. Wola walki, jakość, hart ducha i determinacja cechują zarówno Raków, jak i naszą firmę.
Tomasz Matyjaszczyk
Właściciel TOMEX KŁOMNICE

RKS Raków Częstochowa to klub o bogatej, budowanej od 1921 roku, sportowej tradycji. Klub, który odważnie patrzy w przyszłość i opiera się na energii, dynamice działań, spójnej strategii i ambitnych celach na kolejne lata. Raków to klub który chcemy i będziemy wspierać w drodze dalszych sukcesów. 

Klub Sportowy Skra Częstochowa to klub założony w 1926 roku. Przez wiele lat odnosiła wiele sukcesów i porażek ale determinacja klubu pokazała, że nie warto się poddawać. Obecnie Skra weszła do rozgrywek na szczeblu ogólnokrajowym w pierwszej lidze i tak wymarzony awans po 69 latach stał się rzeczywistością. Skra to klub, który rozwija się w niezwykle szybkim tempie i już wkrótce możliwe, że zobaczymy ją w ekstraklasie obok Rakowa.